کلنگ زنی کلانتری وملامین شهر داورزن

کلنگ زنی کلانتری شهر داورزن در آینده نزدیک/جذب سرمایه گذار خارجی برای ملامین داورزن

امیدواریم با حضور فرماندهی نیروی انتظامی کشور این مهم صورت گیرد.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی ابراز داشت : شاخصهای برخورداری بخش داورزن یکی پس از دیگری در حال انجام است تا بتوانیم این بخش را در قامت شهرستان ببینیم .

محسنی در ادمه افزود : هرچند شاخصهای برخورداری در بخش داورزن مانند دیگر بخشهای سبزوار وجود دارد ولی لحاظ کردن بخش داورزن را در ردیف شهرهای بزرگی  همچون مشهد وتهران   ظلم مضاعفی به این بخش است .

وی خاطر نشان کرد : از ابتدای وردو به عرصه خدمتگزاری در مجلس این مطالبه به حق مردم بخش داورزن را پیگیر بوده ایم .

وی همچنین از کلنگ زنی کلانتری شهر داورزن در آینده نزدیک خبر دادو گفت : امیدواریم با حضور فرماندهی نیروی انتظامی کشور این مهم صورت گیرد.علاوه بر این طرح عملیات اجرایی بیمارستان 10 تختخوابی درمان بستر داورزن آغاز شده است.

وی یکی از مشکلات بخش داورزن را درارتقا این بخش به شهرستان عنوان کرد و افزود : مهمترین ملاک ارتقا به شهرستان گرینه جمعیت است که باید مردم دیگر شهرستانها مقیم  بخش داورزن  با همت خود و حضور در روستاها این مهم را عملی کنند.

وی در خصوص احداث کارخانه ملامین کریستال در داورزن که از فرآورده های پتروشیمی است اظهار داشت: وزارت صنایع قول داده در صورت مشارکت بخش خصوصی نیمی از سرمایه گذاری این طرح را انجام می دهد و ما با توجه به نبود سرمایه گذار بومی به دنبال جذب سرمایه گذاران خارجی هستیم که طی چند روز آینده مذاکراتی در این خصوص صورت خواهد گرفت.

منبع:وبلاگ اخبار داورزن

/ 0 نظر / 12 بازدید