شربت ترک اعتیاد جان یک کودک در داورزن را گرفت

نوشیدن شربت ترک اعتیاد توسط یک کودک 8 ساله منجر به مرگ وی شد

برپایه این خبر این کودک که   اهل روستای آبرود که در شمال شهر داورزن واقع شده است  شب را در منزل پدر بزرگ و مادر بزرگ خود می گذراند هنگام خواب از مادربزرگ خود در خواست آب می کند ،  پدربزرگ و مادر بزرگ که در حال ترک اعتیاد بودند و از شربت ترک اعتیاد استفاده می کردند  شربت یادشده  در یک بطری  نوشابه و در یخچال قرار داده اند.  مادر بزرگ از کودک  می خواهد که از داخل یخچال آب سرد بردارد . این کودک نیز درب یخچال را باز کرده و با دیدن  شیشه شربت لیوانی را پرکرده و چند جرعه ازآن را می خورد . این کودک چون می بیند که شربت تلخ است از خوردن کامل آن صرف نظر کرده و به مادر بزرگش می گوید شربت خورده است و مادر بزرگ نیز غافل از اینکه این کودک شربت ترک اعتیاد خورده است او را مجبور به خوابیدن می کند .

صبح روز بعد مادر این کودک بدون خداحافظی از فرزندانش  برای کار به سر چاههای آب  می رود و غافل از این موضوع که دیگر صدای  فرزندش را نخواهد شنید .

صبح هنگام مادر بزرگ به خیال اینکه  نوه اش خواب است او را بیدار نکرده و بعد از اینکه ساعاتی از روز می گذرد برای بیدار کردن او به بالینش می رود که با جسد  نیمه جان وی مواجه می شود سریعا برای انتقال به درمانگاه  شهرداورزن اقدام می کنند که در بین راه متوجه می شوند که کودک جان خود را از دست داده است  .

/ 0 نظر / 7 بازدید