طولانی ترین شبکه برق در بخش داورزن

مسئول اداره برق داورزن گفت : طولانی ترین شبکه  برق در بخش در بخش داورزن واقع شده است .

 

مهندس عبداله استیری در گفتگو با خبر نگار ما با بیان  این مطلب به خبر نگار ماگفت : این شبکه 55 کیلومتر قبل از شهر داورزن و از روستای ریوند آغاز و تا 85 کیلومتر بعد از شهر داورزن و در روستای خانه گلی بخش میامی  ادامه دارد .

وی قرار گرفتن 13 روستای بخش میامی شهرستان شاهرود از استان سمنان در محدوده خدمات دهی این اداره را خاطر نشان شد و گفت : نزدیک به 3 هزار نفر از مشترکان این اداره مربوط به این 13 روستا می باشد .

وی تعداد کل مشترکان بخش را نزدیک به 12  هزار و 500 نفر اعلام کرد و گفت : همکنون این اداره نسبت به بعضی شهرستانها مشترک بیشتری دارد حال آنکه امکانات اختصاصی به آن به مراتب کمتر است .

مهندس استیری درادامه گستردگی شبکه توزیع برق در بخش را یادآور شد و گفت : باوجود این گستردگی و کمبود امکانات خدمات دهی برق در حد قابل قبولی ارائه می شود.

وی در عین حال به مکاتبات مدیریت شهرستان سبزوار  و استان برای تفکیک روستاهای بخش میامی شهرستان شاهرود را خاطر نشان شد و گفت : متاسفانه هنوز اقدامی در این خصوص صورت نگرفته است .

وی تاکید کرد : در صورت تفکیک این روستاها از بخش داورزن علاوه بر کاهش دامنه خدمات رسانی این اداره مردم این روستاها نیز خدمات بهتری از شهرستان شاهرود دریافت خواهند کرد.

منبع:اخبار داورزن

/ 0 نظر / 7 بازدید