امام جمعه داورزن:عده ای در صدد کمرنگ کردن تفکر امام در این کشور هستند

امام جمعه بخش داورزن گفت : متاسفانه امروز عده ای در صدد کمرنگ کردن فکر امام خمینی (ره) در این کشور هستند .

حجت الاسلام والمسلمین محمود مداحی در اولین جلسه ستاد بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی با بیان این مطلب افزود : اگر بگوییم این کار توسط آمریکا و استعمار در حال انجام است جای تعجب نیست چون آنان از روزهای اول انقلاب به نبرد با تفکر امام برخاسته اند.

وی تصریح کرد : متاسفانه امروز کسانی که خود را از یاران و همراهان امام می دانستند درصدد شبهه افکنی در تصمیمات و اقدامات امام خمینی هستند .

امام جمعه بخش داورزن امید دادن بعضی افراد به امام در زمانهای بحرانی را از جمله اقدامات در جهت کم رنگ کردن  تفکرات امام دانست و گفت : امام خمینی برای همه به عنوان پشتیبان و تکیه گاه امید بخشی بوده است .

وی ابهت امام را مانعی برای بروز بعضی فتنه ها که خود را از دوستدار امام و راه ایشان می دانستند عنوان کرد و گفت : در سالهای اخیر این افراد  فرصت جولان پیدا کردند که البته با حضور قدرتمند رهبری انقلاب و مردم از بین رفتند .

وی یکی از ویژگی های مهم امام توجه به جوانان عنوان کرد و گفت : باید راه امام و فرهنگ امام به جوانان شناسانده شود.

وی با اشاره به روی کار آمدن  نسل چهارم انقلاب گفت : نسل چهارم انقلاب نه تنها امام را ندیده و خیانتهای شاه را احساس نکرده است بلکه 8 سال دفاع مقدس را هم درک نکرده است .

وی وظیفه آحاد مسئولین در ترویج تفکرات امام را خاطر نشان شد و گفت : تمام کسانی که امام را درک کرده اند باید به عنوان یک مبلغ ایده های امام عمل کنند.

بخشدار داورزن نیز در این جلسه بر زنده نگه داشتن یاد و راه امام تاکید کرد و گفت : تمام کسانی که به منسبها تکیه کرده اند مدیون امام و شهدا هستند.

عباس شم آبادی اطلاع رسانی و افزایش آگاهی جوانان نسبت به راه و ارزشها امام را از وظایف مسئولان عنوان کردو وگفت : باید در این راه از هیچ گونه اقدامی دریغ نکرد.

وی بیداری اسلامی در سطح ممالک اسلامی را ناشی از تفکر امام دانست و افزود :  این آزادگی و هویت اسلامی  مسلمانان منجر به پیروزی آنان خواهد شد

وی در ادامه قرار گرفتن بخش داورزن در کنار محور بین المللی مشهد – تهران را خاطر نشان شد و گفت : باید با تشکیل کمیته استقبال نسبت به همراهی و پذیرایی از زائران امام خمینی را فراهم آوریم .

وی تصریح کرد : در همین راستا طی سال قبل هدایایی شامل عکس امام و رهبری به همراه یک لوح فشرده  به زائران تقدیم می شد .

وی  تشکیل ستادهای بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی در تمام روستاهای این بخش را یاداورشد و گفت :با همکاری حوزه های مقاومت بسیج بخش و ادارات و نهادها ی سطح بخش کاروانهای زیارتی نیز برای حضور در مرقد مطهر امام راهی تهران خواهد شد.

/ 0 نظر / 9 بازدید