موازی کاری فعالیتها در ادارات باعث کندی کارها خواهد شد

وی برگزاری این مسابقات را توسط ادارات آموزش و پرورش – اوقاف و امور خیریه و حوزه های مقاومت بسیج را خاطر نشان شد و گفت : همراهی این سه نهاد با یگدیگر علاوه بر افزابش  بازدهی باعث افزایش حضور شرکت کنندگان در مسابقات خواهد شد.

وی تقارن تشکیل اولین جلسه در فرمانداری را   با تشکیل ستاد مسابقات قرآنی شهرستان به فال نیک گرفت و گفت: شهرستان دارالمومنین داورزن باید در سطح مسابقات قرآنی نیز الگوی دیگر شهرستانها باشد.

وی به حضور جوانان و نوجوانان در مراسمات مذهبی و مساجد اشاره کرد و گفت: این شور و نشاط دینی نشان می دهد که استعدادهای لازم وجود دارد و باید با درایت و مدیرت آن را به بالفعل در آورد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان داورزن نیز در سخنانی رشد  چند برابری حضور در مسابقات  طی دوسال گذشته را ستود و گفت:  سال گذشته بیش از هزار نفر در این مسابقات  شرکت داشته اند.

محسن گلستانی برگزاری این مسابقات در دو رده سنی بزرگسالان و شکوفه ها را یاد آور شد و گفت: این مسابقات در گروههای ترتیل – اذان – قرائت و مفاهیم برگزار خواهد شد.

این مسئول  تشکیل کمیته های مختلف در راستای برگزاری هرچه بهتر مسابقات قرآن در سطح بخش را مهم ارزیابی کرد و گفت: برگزاری مسابقات بیم اقشار مختلف از جمله پرسنل نیروهای نظامی و انتظامی وهمچنین کارمندان ادارات باعث افزایش رغبت آنان برای شرکت در این مسابقات خواهد بود.

مسئول حوزه  بسیج  امام رضا (ع) شهر داورزن   نیز با اشاره به آماده بودن زیر ساختهای قرآنی در سطح شهرستان گفت: حضور جوانان و نوجوانان در مساجد و برنامه های مذهبی و قرآنی نشان می دهد استعداد های فراوانی در این زمینه وجود دارد.

سروان پاسدار حسینی در عین حال ادامه داد: باید با تمهیدات لازم از جمله برگزاری مسابقات استعداد های قرآنی بروز و ظهور پیدا کنند.

مسئول دار القران شهر داورزن نیز در سخنانی  نبود اعتبارات لازم برای دار القرانها را یادآور شسد و گفت:  باید با اختصاص اعتبارات مناسب زمینه حضور اساتید فن  برای آموزش دوره های مختلف قرآنی فراهم گردد

اخبارداورزن

/ 0 نظر / 11 بازدید