اولین جشنواره فنی مهندسی پرواز در داورزن برگزار شد

اولین جشنواره فنی مهندسی پرواز با حضور رئیس آموزش وپرورش شهرستان داورزن و برگزاری مسابقات توسط دانش اموزان ابتدایی مدارس سصح شهرستان انجام شد.

صادقی شکیب رئیس اموزش وپرورش شهرستان داورزن ابعاد این مسابقات را برای دانش آموزان ایجاد فضای شاد عنوان نمود وگفت: این برنامه توسط دبیر کل آموزش و پرورش برنامه ریزی شده است و منتخبین شهرستان به سطح استان راه می یابند.

دانش اموزان با ساخت موشک کاغذی و پرتاب ان در سه مرحله‌ی دقت،زمان و مسافت شرکت داشتند و مسابقات توسط هیئت داوران ، داوری می شد.

در مسابقات زمان طاها محمدپور از مدرسه شهدای چشام ومسافت حمیدرضا بیزه از مدرسه شهدای بیزه و  دقت محمدرضا مقیسه از مدرسه شهدای مقیسه توانستند به مرحله استانی راه یابند.

شرکت کنندگان در 30 گروه سه نفری به رقابت پرداختند.

/ 3 نظر / 18 بازدید
داورزنی

سلام اینها وقتی زمان مرگشون که میرسه داورزن رو یاد میکنن چرا از اون زمونها نیومدن و کمکی حداقل مدرسه ای کوچک و یا چیز شبیه به این درست کنن در داورزن

ك داورزني

با سلام و خسته نباشيد براي اولين بار بود كه در سايتهاي مربوط به داورزن در مورد دكتر داورنيا مطلبي را خواندم و جا دارد بابت اين كار از مديريت سايت تشكر و قدر داني نمايم. لازم به يادآوري است كه من در بچگي همراه با اقوامي كه براي معالجه به مشهد مي آمدند به مطب دكتر زياد رفته بودم و از تصويري كه از ايشان هميشه در ذهمن من هست مردي با لباس سفيد پزشكي قيافه اي مصمم و دوست داشتني است . روحش شاد و يادش گرامي باد.

دوست عزيز پدرشون فراوان در حق شما مردم داورزن بخشش نمودند.از قديميها بپرس