امام جمعه موقت داورزن:برای رسیدن به آزادی واستقلال باید جهاد کرد.+عکس

حجه الاسلام محمد تقی معلمی فر امام جمعه موقت داورزن با گرامیداشت روز ارتش ودوم اردیبهشت روز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرمان امام خمینی (ره) جهاد کردن در راه خدا را ازبرکات ونعمت های الهی دانست وسخن علی (ع)که فرموده اند:جهاد دری از درهای رحمت خداست که به سوی دوستداران خدا باز می شود.

خطیب موقت جمعه داورزن در سخنان خود به کسانی که خدمت مقدس سربازی را انجام نداده اندخطاب نمودند که بدانند از کاروان حق عقب افتاده اند.

ایشان روز پنجم اردیبهشت سالروز شکست حمله امریکا به طبس را گرامی داشتند وفرمودند که امریکا با همه تجهیزات جنگی که داشت در برابر لطف واحسان الهی که شامل ملت مسلمان ایران بود شکست خورد .

امام جمعه موقت داورزن نماز جمعه را فریضه ای بزرگ دانستند وسفارشات قران وائمه را به انجام این نعمت الهی بیان داشتند که دشمنان از آن هراسانند واذعان دارند که تا زمانیکه صفوف نماز جمعه در ایران منسجم است از آنها کاری ساخته نخواهد بود.

/ 1 نظر / 20 بازدید
وبلاگ بهمن آباد

سلام. در ايام عيد، براي دريافت دارو به دارو خانه داورزن مراجعه كردم و نسخه را به وي دادم. او گفت به دليل اين كه نسخه توسط متخصص نوشته نشده( نسخه قبلي به تاييد دكتر عمومي درمانگاه داورزن ريسده بود)، 2 قلم دارو آزاد قيمت گذاري مي شود، يك قلم شامل بيمه نمي شود و يك قلم دارو تنها 500 تومان ارزان تر است. در واقع كل دارو را آزاد حساب كرد در ضمن، نسخه اصلي بيمه را از دفترچه كند. اشتباه كردم همانجا اعتراض نكردم .وقتي آمدم خانه، ديدم قيمت روي دارو حدود 800 تومان است اما او 2 هزار تومان حساب كرده!!! اگه صلاح مي دانيد اين مطلب را با كامل كردن آن، منتشر كنيد.