دیدار صمیمی مردم شهر داورزن از شهر روداب

 دیدار صمیمی مردم شهر داورزن از شهر روداب

دیدارصمیمی جمعی از مردم شهر داورزن به همراه حجه الاسلام مداحی امام جمعه بخش داورزن واعضای شورا شهر در شهر روداب

در این دیدار دوستانه وصمیمی که به دعوت شورای شهر روداب انجام شد در بازدید میهمانان داورزنی از مزار شهدای شهر ومزار شهدای گمنام شهر روداب  از نقاط دیگر شهر دیدن نمودند

این بازدید که به همراه وتوضیح اعضای شهر روداب انجام گرفت داورزنیها با ابراز خرسندی نیز از محل ساخت مسکن مهر،مکانهای آموزشی و تفریحی و....دیدن کردند.

امام جمعه داورزن وداورزنیهای همراه  به بخشداری روداب رفته وبا بخشدار روداب گفتگو نمودند.

شم آبادی بخشدار جوان روداب این دیدار را نقطه عطفی برای همبستگی بیشتر این دو بخش دانست وتصریح کرد.که علت عدم توسعه بخش داورزن ،روداب و ششتمد ،گستردگی شهرستان سبزوار و شرایط سیاسی بوده که امید میرود با تفکیک سه شهرستان جوین وجغتای وخوشاب از سبزوار توجه بیشتری یه این سه بخش رود.

رئیس شورای شهر روداب از پتانسیلهای زیاد شهر گفت وابراز داشت که روداب با وجود کارخانه سیمان وکارخانه قند دارای معادن سرشار دیگر چون معدن مس است که میتوان گفت با مس سرچشمه برابری می کند.

لطف آبادی دیگر عضو شورای شهر روداب از انگور اعلای شهر سخن گفت وکشمش آن را بسیار مرغوب توصیف نمود.

امام جمعه داورزن از مشکلات شهر پرسیدوایشان از ضعیف بودن نهادها وادارات سخن گفتند. و بن بست بودن شهر روداب ونبود جاده خوب  از مشکلات بزرگ این بخش دانستند وابراز امیدواری کردند که حداقل امکان وصل این بخش با بخشهای همجوار ای شهر را از بن بست خارج کند.لازم به ذکر است که ارتباط این بخش با بخش داورزن کمتراز سی کیلومتر است که میتواند با وجود جاده ای خوب این بخش را به اتوبان بین المللی  تهران ومشهد متصل نماید.

در این میان امام جمعه بخش داورزن بعد از نماز مغرب و عشا ء در جمع مردم روداب سخنرانی نمود .

حجه الاسلام محمود مداحی با بیان اینکه مردم وملت کوشا به اهداف خود میرسند تصریح کرد : که این سخن قرآن  است و اتحاد وهمدلی وتلاش برای داشتن حق وحقوق خود شما را به تعالی میرساند.

ایشان در ادامه پیرامون امر به معروف ونهی از منکر سخن گفتند وامت اسلامی را بهترین امت برای ادامه راه انبیا ذکر نمودند.

امام جمعه بخش داورزن عوامل مبارزه دشمن با ارزشهای دینی را ایجاد ترس،طمع،برداشت غلط از انتظار فرج ،برداشت جبر وبی اثر پنداشتن امر به معروف ونهی از منکر دانستند .

 

/ 0 نظر / 72 بازدید