امام جمعه داورزن: تحریم ها هیچ تاثیری در رفتار بین المللی ایران نداشته است

آن گونه که دولت اوباما می خواهد به لاک انزوا فرو نرفته بلکه بر عکس ، تحریم ها هیچ تاثیری در رفتار بین المللی جمهوری اسلامی ایران نداشته است.

وی همچنین به گزارش رویترز ، ویلیام هیگ وزیر خارجه انگلیس گفت: به جای  فکرکردن برای اعمال تحریم های جدید علیه ایران ، بر اجرای تحریم های اعمال شده علیه این کشور متمرکز شود.

حجه الاسلام والمسلمین محمود مداحی خاطر نشان کرد:همگام با استکبار ، مخالفت سپاه صحابه در پاکستان با انجام پروژه احداث خط لوله گاز ایران است . ولی دولت و ارتش پاکستان ، پروژه احداث خط لوله گاز ایران  را لازم می دانند. نتیجه علیرغم تحریم های موجود  و تهدید به تحریم های جدید ، جمهوری اسلامی با رهبری امام خامنه ای با سرعت جلو می رود. به حدی که روزنامه وال استریت ژورنال نوشت: آقای خامنه ای قوی ترین مقام سیاسی ، نظامی ایران و از شخصیت هایی است که برنامه های سیاستمداران وزارت امور خارجه دولت اوباما را ملغی و تحت تاثیر قرار می دهد و از نتایج مقاومت ملت و نظام ما در برابر تحریم ها از جمله تحریم های نفتی ، صادرات سوخت نفتی ایران چند برابر شده است.

وی ابراز امیدواری کرد: رئیس جمهور محترم منتخب دکتر حسن روحانی هم انشاء الله بتواند پشت سر امام خامنه ای با کابینه ای ولایتمدار و با قدرت و مقاومت ، اثر تحریم ها را خنثی کند و امید استکبار جهانی را به یاس و ناامیدی مبدل سازد و از این پیچ تاریخی با افتخار بگذرد ،

/ 0 نظر / 22 بازدید