اولین جلسه دیدار با فرماندار شهرستان داورزن برگزار شد.

اولین جلسه دیدار مسئولان و معتمدین شهرستان داورزن با فرماندار در محل فرمانداری این شهرستان برگزارشد.

مهندس اسماعیل غفاری سرپرست فرمانداری داورزن با ابراز خرسندی گفت: استقرار فرمانداری یک شروع تازه است ونیازمند همکاری وتلاش بین مردم و مسئولان می باشد ونباید به عنوان آخرین کار تلقی گردد.

وی خاطر نشان کرد: تهیه و ساخت بنیادی و ساختاری در مرحله اول آسان است اما این نگهداری از آن است که مشکل خواهد بود و نیازمند فداکاری است.

غفاری افزود:حضور مردم درهمه‌ی صحنه‌ها بر همه ثابت است و ما مسئولین هستیم که باید در رفع گرفتاریها ی مردم پیشگام باشیم .

وی با اشاره به گرانی ها گفت: روند گرفتاری ها و فشار گرانی ها بر مردم موجب نشده است که  صحنه ها را ترک کنند و این ملت همیشه پرشورتر حضور خود را در راه انقلاب  نشان داده اند  و این اقتدار ملت به ما ثابت کرده است که در حل مشکلات بکوشیم تا مردم پشت سر ما حرکت کنند.

وی با ابراز اینکه  کارها باید از سیکل اداری خارج شود گفت:کارها باید با سیاست سالم و خوب اجرایی گردد و همه باید پای کار باشند.

وی  ابرازنمود طی چند روزی که از استقرار فرمانداری می گذرد بعد از ساعت اداری هیچ مسئولی در شهر نیست و همه متاسفانه پروازی هستند و همه باید بدانند که انسان با قبول مسئولیت باید تا پای جان بایستد و برای خدمت به مردم تلاش نماید.

سرپرست فرمانداری داورزن از اطلاع رسانی سایتها ی شهرستان تقدیر و تشکر نمود و این تلاش ها را ارزشمند ارزیابی کرد.

وی ابراز امیدواری کرد بتواند در این سمت خدمتگزار مردم باشد تا تاریخ برگ سفید وروشنی را برای آینده گان رقم بزند.

حجه الاسلام معلمی فر روحانی مقیم روستای مزینان داورزن با ذکر حدیثی از پیامبر (ص) گفت:سید و آقای هر جامعه کسی است که بتواند خدمت بیشتری به جامعه اش بکند.

وی گفت:توجه به حسن عمل برای مردم یک خدمت بزرگ است واین در شهرستان شدن داورزن برای کسانی که تلاش نمودند برگ زیبایی است برای نسلهای آینده

حجه الاسلام ذاکری نیز به دیدگاه امام علی (ع)در نهج البلاغه  گفت:کسی که به دنبال اصلاح جامعه است باید از خود شروع کند و بین او و مردم ملاحظه کاری وجود نداشته باشد

 

/ 0 نظر / 41 بازدید