آموزشگاه استثنایی در شهر داورزن دایر می شود .

 

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه داورزن از دایر شدن یک واحد آموزش استثنایی در شهر داورزن خبر داد.

احمد سلیمانی با بیان این مطلب افزود : همکنون یک کلاس درس ویژه دانش آموزان با نیازهای خاص در  ضمیمه آموزشگاه ابتدایی دخترانه شرافت شهر داورزن دایر است .

وی ادامه داد: با ایجاد آموزشگاه استثنایی در شهر داورزن دانش آموزان کل منطقه که بایستی با نیازهای ویژه ای تحت آموزش قرار بگیرند از این امکان برخوردار خواهند شد

احمد سلیمانی با اشاره به توافقات انجام شده برای صدور مجوز از سوی مدیریت استثنایی استان گفت : با همکاری و همیاری اداره کل نوسازی و تجهیز یک واحد آموزشی دو کلاسه بدین منظور در شهر داورزن ساخته خواهد شد .

رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه داورزن با اشاره به لزوم تحصیل برای این قشر از جامعه تصریح کرد : با احداث این آموزشگاه استثنایی در شهر داورزن علاوه بر جذب دانش آموزان معلول ذهنی کم توان  جسمی وحرکتی نیز از سطح بخش پذیرفته خواهند شد.

وی   بافت فرسوده ساختمان مدارس ابتدایی دخترانه و پسرانه شهر داورزن را خاطر نشان شد و گفت : بنای این ساختمان مربوط به بیش از 30 سال قبل می باشد که در خور شان این شهر نمی باشد .

سلیمانی با اشاره به قرار گرفتن بنای این واحدهای آموزشی در طرح تخریب و بازسازی اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان خراسان رضوی گفت : طی سال جاری شاهد کلنگ زنی و اجرای ساختمان این مدارس در سطح شهر خواهیم بود .

وی تصریح کرد : این مدارس به صورت 10 کلاسه و امکانات مناسب ساخته خواهد شد .

منبع:اخبار داورزن

/ 0 نظر / 9 بازدید