بدون حضور شما یک پدر شهید در شهر داورزن تشیع شد

مسئولین داورزن بخوانند :

بدون حضور شما یک پدر شهید در شهر داورزن تشیع شد

بی گمان  هرچه از جنگ و دوران 8 سال دفاع مقدس دور می شویم   استوره های صبر و مقاومت که همان پدران و مادران شهدا هستند نیز  کم کم به جایگاه ابدی خود سفر می کنند و چشم انتظاری فرزندان شهید  آنها نیز به سر خواهد آمد.

امروز پیکر یک پدر شهید در داورزن چنان غریبانه تشیع شد که انگار نه انگار وی از اسطوره های صبر و مقاومت است .

روز گذشته پدر بزگوار شهید حقیقی نژاد دار دنیا را وداع گفت. وی که علاوه برآنکه  کشاورزی را به عنوان یک  شغل شریف داشت لباس مقدس روحانیت را نیز به تن داشت و در عین حال به عنوان دهیار روستای مور نیز در کارهای عمرانی این روستا نقش موثری داشت .

متاسفانه در تشیع وی در شهر داورزن آنچنان که باید و شاید هیچ یک از مسئولان  حاضر در شهر داورزن  حضور نداشتند که این موضوع می تواند نقطه تاریکی در کارنامه کاری آنان باشد.

شهر داورزن این روزها در تکاپوی برگزاری یادواره شهدای دانش اموز و فرهنگی منطقه داورزن است و البته بزرگداشت شهدا جز گفته  معمار کبیر انقلاب نیست که شما خانواده های شهدا چشم و چراغ این ملت هستید .

 امیدواریم در روزهای آینده این اهمال کاری  شما مسئولان با حضور   در مراسم بزرگداشت این عزیز رفع گردد تا خانواده معظم این شهید نیز امیدوار به شما مسئولان باشند

اخبار داورزن

/ 2 نظر / 16 بازدید
خسته

این چیزا دیگه اونقد مهم نیست که بیای براش غمنامه بنویسید

دوست محمود

چرا مهمه خسته جان.این آقا که فوت کرده روحانی بزرگ روستای مور بوده و با فوت ایشان روستا سوت و کور شده است و یه جورایی تشبیهش می کنم به پدر امام خمینی.سریالش رو که دیدی وقتی پدر امام خمینی فوت کرد روستاشون چه جوری شده بود؟ الان روستای مور همونجوریه.