انتقاد مسئولان ادارات داورزن

انتقاد مسئولان ادارات بخش داورزن از روزشمار دهه فجر داورزن

گویا روزشمار دهه مبارک فجر امسال بخش داورزن با روز شمار هفته دفاع مقدس جابجا شده است .

گویا روزشمار دهه مبارک فجر امسال بخش داورزن با روز شمار هفته دفاع مقدس جابجا شده است .

هرچند دبیر ستاد دهه فجر بخش داورزن چند سالی است که به جمع آوری برنامه ها و رویدادهای ادارات بخش داورزن در دهه فجر اقدام می کند ولی امسال در روز شمار اعلام شده از سوی این ستاد برپایی برنامه ها ی اعلام شده فقط و فقط توسط  پایگاههای بسیج انجام می شود .

هرچند بسیج در متن امور زندگی مردم است اما در روزشمار دهه فجر ادارات و نهادهای دولتی و غیر دولتی نیز افتتاحیه و یا کلنگ زنی   و یا اجرای بعضی اقدامات   را  در دستور کار دارند که گاه بی ارتباط با پایگاههای محلات می باشد .

ادارات آموزش و پرورش ، جهاد کشاورزی ،شهرداری ، کمیته امداد و امور برق در بخش داورزن  نیز افتتاحیه و یا کلنگ زنی هایی داشتند که البته با اعتبارات دولتی انجام شده که متاسفانه از فهرست روزشمار دهه فجر بخش داورزن از قلم افتاده است .

البته این اقدام دبیر ستاد دهه فجر داورزن را می توان به نوعی به بی تفاوتی ادارات برای اعلام پروژه های قابل بهره برداری و یا اقدامات ادارات در دهه فجر مرتبط دانست که البته  می بایست با سعه صدر و پیگیری بیشتری نسبت به درخواست اطلاعات مربوط به ایام الله دهه فجر  اقدام می کرد .

به هرتقدیر ادارات و نهادهای بخش داورزن از گنجانده نشدن برنامه های انان در این روز شمار ناراضی بوده و این امر هم به صلاح بخش نمی باشد .

منبع:وبلاگ اخبار داورزن

 

/ 0 نظر / 11 بازدید