سرکشی امام جمعه داورزن از روستاها و ادارات

 

امام جمعه بخش داورزن گفت : باید به بخش داورزن به عنوان خاستگاه قیام سربداران اولین شیعی ایران توجه بیشتری کرد .

حجت الاسلام والمسلمین محمود مداحی در دیدار جمعی از مسئولان بخش داورزن و فرماندهان سپاه سبزوار با بیان این مطلب افزود توجه به این بخش وظیفه خطیری است که بر دوش همه مسئولان شهرستان قرار دارد .

وی هدف از قبول  مسئولیت امام جمعه بخش داورزن را سابقه خوب  مردم این بخش  اعلام کرد واظهار داشت  چندین نوبت در جمع مردم شهر داورزن حضور داشته و از نزدیک با آنان آشنا است .

وی در ادامه به بازدید های خود از ادارات بخش  اشاره کرد و گفت : در بازدیدی که از ادارات و نهادهای مستقر در بخش داشته ایم از نزدیک با توانمندی ها و مشکلات آنان آشنا شده ایم .

وی در عین حال به سرکش های خود به روستاهای مزینان و صدخرو اشاره کردو گفت : بنا ست با حضور مسئولان اجرایی بخش در روستا ها حضور پیدا کرده و ضمن تشکر از حضور حماسی آنان در راهپیمایی 22 بهمن از نزدیک با مشکلات آنان آشنا شویم .

وی از دیگر برنامه های خود دیدار با مسئولان شهرستانی عنوان کردو گفت : باید شایستگی ها ی پیشرفت بخش داورزن بیش از پیش مورد توجه مسئولان شهرستان قرار گیرد .

نماینده ولی فقیه در سپاه سبزوار نیز اشتیاق پر شور مردم بخش داورزن برای حضور امام جمعه را یادآور شد و گفت : از بخش داورزن که به لحاظ فرهنگی و عقیدتی در سطح بالایی قرار دارد کمتر از این انتظار نمی رفت .

حجت الاسلام و المسامین زحمت کش عمق بخش به نیازهای عقیدتی مردم را مهم برشمرد و گفت :  استقرار امام جمعه در بخش داورزن باعث خواهد شد این امر مهم به خوبی اتفاق بیفتد .

وی تحقق آرزوی دیرینه مردم بخش داورزن برای حضور امام جمعه را محقق عنوان کرد و اظهار امیدواری کرد با  استقرار فرمانداری در داورزن مردم به این خواسته بحق خود نیز دست پیدا کنند.

منبع:اخبار داورزن

 

    

/ 0 نظر / 10 بازدید