خطیب جمعه داورزن:وابستگی مغزی خطرناکترین دشمن برای جامعه است.

 

خطیب جمعه داورزن:وابستگی مغزی خطرناکترین دشمن برای جامعه است.

ایشان انقلاب اسلامی را نیز چون کربلای حسین(ع)دارای رویشها وریزشها دانست وابراز داشت مدعیان دینی چون بنی صدرها که خود را متصل به امام می دانستند ریزش کردند .

حجه السلام محمود مداحی با گرامی داشت ماه مبارک رجب ویژگیهای این ماه را فضیلت والای آن بیان کردند که روزه گرفتن و استغفار وانجام اعمال خاصه را برای مومنان سفارش شده است.

وی ولادت امیرالمومنان علی (ع) رابه عنوان دومین شخص عالم هستی در این ماه اتفاق عظیم تاریخ دانست که مولود کعبه بودن فقط منحصر به این بزرگوار است.

ایشان تبعیت از ولایت فقیه را در عصر غیبت امری ضروری برهمه مسلمین دانستندو دشمنان بدانند که ملت ایران بر دهان یاوه سرایان دین خواهد زد.

امام جمعه داورزن با ابراز از سخن امام که دانشگاه و حوزه می تواتد جامعه ای را به سعادت یا انحراف بکشاند اعلام داشتند که وابستگی مغزی خطرناکترین دشمن برای جامعه است .

امام جمعه داورزن در ادامه به روز بیابان زدایی اشاره و تصریح کرد : مشکلات موجود کشور در ریزگردها مربوط بیابانها و حفظ نشده پوشش گیاهی ان است .

وی در ادامه به قرارگرفتن بخش داورزن در حاشیه کویر اشاره و تصریح کرد: کاشت هردرخت می تواند قدمی برای  آبادانی این بخش باشد .
 
/ 0 نظر / 8 بازدید