بازدید امام‌جمعه داورزن از "حسین آباد ناوی"

بازدید امام‌جمعه داورزن از "حسین آباد ناوی"

آقای محمد حسین آبادی(حاج ذبیح الله)، ضمن تشکر و قدردانی از حضور امام جمعه بخش، گزارش مختصری از وضعیت روستا، امکانات، مشکلات و... را به استحضار وی رساند.

«حجت الاسلام و المسلیمن حاج آقای مداحی» ، امام جمعه محترم داورزن، عصر روز یک شنبه 28 فروردین 1390 از روستای شهید پرور حسین آباد دیدن و با مردم گفتگو نمودند. ایشان به اتفاق همراهان ابتدا به گلزار شهدا رفته و با اهدای فاتحه و صلوات، یاد و خاطره این دلاورمردان را پاس داشتند.

سپس در مسجد جامع روستا نماز جماعت مغرب و عشاء با حضور مردم روستا به امامت ایشان اقامه گردید. پس از ادای نماز، آقای محمد حسین آبادی(حاج ذبیح الله)، ضمن تشکر و قدردانی از حضور امام جمعه بخش،به نمایندگی از مردم روستا، گزارش مختصری از وضعیت روستا(جمعیت، سابقه روستا در زمینه های علمی، مذهبی و انقلابی، امکانات و مشکلات و...) را به استحضار وی رساند. از جمله نکات و نیازهایی که آقای حسین آبادی بدان اشاره کرد، موارد زیر است:

1- مشکل کیفیت نامناسب وضعیت کنونی آب آشامیدنی روستا و راه نیفتادن منبع جدید

2- لزوم داشتن روحانی برای فعال شدن مسجد روستا و

3- کمک مالی جهت توسعه آستان امامزاده بی بی مریم شاهرخ آباد

در ادامه برنامه حاج آقای مداحی به ایراد سخنرانی پرداختند. از جمله نکات مهمی که عنوان گردید سفارش به حفظ وحدت، تاکید بر تعاون، حفظ حقوق همدیگر و... بود. ضمنا ایشان بر لزوم پر شدن مسجد روستا و فعال بودن آن اشاره کردند. در پایان ایشان از تمام اهالی روستای حسین آباد دعوت نمودند تا در نماز جمعه بخش داورزن که هر هفته برگزار می شود ، حضوری فعال داشته باشند. از برنامه های جانبی این مراسم، ذکر مرثیه و مصیبت حضرت فاطمه زهرا(س) به مناسبت شهادت بزرگ بانوی اسلام بود.

سایت هم ولایتی سلام از حضور و تشریف فرمایی امامت محترم جمعه بخش داورزن،پرسنل محترم پاسگاه صدخرو،نمایندگان و شورای شهر داورزن و تمام دیگر همراهان، میهمانان و عزیزانی که قدم رنجه فرمودند و در این مراسم حضور یافتند تشکر و قدردانی می نماید.

 

/ 0 نظر / 11 بازدید