اداره آبفای شهری داورزن به امور ارتقا یافت

با درخواست سبحانی فر؛
اداره آبفای شهری داورزن به امور ارتقا یافت
با درخواست نماینده مردم سبزوار ،جوین ،جغتای،خوشاب ، داورزن و ششتمد اداره آبفای شهری شهرستان داورزن به امور آبفای شهری ارتقا یافت.
علی سبحانی فر طی نامه ای به وزارت نیرو درخواست ارتقای اداره ابفای شهری داورزن به امور رانمود که شرکت مهندسی آب و فاظلاب کشور با درخواست وی موافقت نمود.
سبحانی فر در ادامه به خبرنگارماگفت: با ارتقاء این شهر به شهرستان به طبع دامنه خدمت رسانی به مردم شریف این شهرستان افزایش می یابد و در همین راستا برنامه ریزی های لازم جهت ارتقای اداره آبفای شهری داورزن به امور شهری صورت گرفته و نیروی انسانی و ملزومات مورد نیاز نیز برای ارتقای این اداره به امور پیش بینی و پس از طی مراحل قانونی مستقر خواهند شد.(مستندات پیوست)
 
3
2
سبزوار ما
/ 2 نظر / 30 بازدید

سلام بهتون تبریک میگم . راستی خودت عضو شورا نشدی؟؟؟

مصطفی حسین آبادی

احتراما به استحضار می رساند به حول قوه الهی امسال برای چهارمین سال متوالی تعزیه امام حسین (ع) در روز 11 شهریور ماه سال1392 مصادف با روز شهادت رئیس مذهب تشیع، امام جعفر صادق (ع)(25شوال) به کارگردانی آقای سید حسین فیض آبادی در روستای حسین آباد ناوی برگزار می شود. در مراسم تعزیه امسال از آقای اکبر بیروتی، تعزیه خوان مشهور شهرستان سبزوار و نیز نوازنده معروف تعزیه، استاد هادی سهیلی دعوت بعمل آمده است. لذا از تمام دوستان و ارادتمندان اهل بیت عصمت و طهارت خواهشمند است در صورت داشتن نذورات و کمک های مردمی جهت صرف نهار میهمانان آن روز که بالغ بر 3000 نفر پیش بینی شده است، با شماره تلفن (محمد مخابراتی 09155725018) یا سیدحسین فیض آبادی09155715552 تماس حاصل فرمایید. همچنین از تمام مردم عزیز شهرستان های تهران،گرگان، قیامدشت، ورامین، سبزوار، داورزن و روستاهای اطراف جهت حضور در این مراسم باشکوه( همراه با صرف نهار) دعوت بعمل می آید. مکان: روستای حسین آباد ناوی- جنب مسجد جامع روستا لطفا اطلاع رسانی فرمایید باتشکر سایت www.hosseinabadiha.ir