جشن نیکوکاری در داورزن

حضور امام جمعه داورزن در جشن نیکوکاری حجت الاسلام والمسلمین محمود مداحی در مراسم جشن نیکوکاری که با حضور مسئولان و معتمدین شهر داورزن در مرکز این شهر برگزار شد در سخنانی با بیان این مطلب افزود : خداوند متعال هرگونه خدمت بی منتی اجام شود را بی پاسخ نخواهد گذاشت. حجت الاسلام والمسلمین محمود مداحی در مراسم جشن نیکوکاری که با حضور مسئولان و معتمدین شهر داورزن در مرکز این شهر برگزار شد در سخنانی با بیان این مطلب افزود : خداوند متعال هرگونه خدمت بی منتی انجام شود را بی پاسخ نخواهد گذاشت.   وی حل مشکلات معیشتی جامعه را وظیفه آحاد مردم برشمرد و گفت : در این راه هرگونه اقدامی مرضی رضای خداوند خواهد بود .
در ادامه این مراسم دانش آموزان مدرسه دخترانه شهر داورزن با حضور در مراسم با اهدا کمک های خود در این امر خداپسندانه شرکت کردند.
همچنین برای تشویق دانش آموزان برای انجام امور خیریه به قید قرعه از سوی بخشداری و آموزش وپرورش داورزن  به 3 دانش آموز هدیه ای اعطاشد .
دهیاران بخش داورزن نیز با اختصاص 5 میلیون ریال کمک در جشن نیکوکاری شرکت کردند .
شایان ذکر است با حضور صندوقهای سیار کمیته امداد امام خمینی بخش داورزن نیز   در ادارات ،  کمکهای کارکنان برای جشن نیکوکاری  نیز جمع آوری شد.  

منبع:اخبار داورزن

/ 0 نظر / 13 بازدید