داورزن شناسی
پایگاه اطلاع رسانی شهرستان داورزن
قالب وبلاگ
لینک دوستان

 

امام جمعه بخش داورزن گفت : باید به بخش داورزن به عنوان خاستگاه قیام سربداران اولین شیعی ایران توجه بیشتری کرد .

حجت الاسلام والمسلمین محمود مداحی در دیدار جمعی از مسئولان بخش داورزن و فرماندهان سپاه سبزوار با بیان این مطلب افزود توجه به این بخش وظیفه خطیری است که بر دوش همه مسئولان شهرستان قرار دارد .

وی هدف از قبول  مسئولیت امام جمعه بخش داورزن را سابقه خوب  مردم این بخش  اعلام کرد واظهار داشت  چندین نوبت در جمع مردم شهر داورزن حضور داشته و از نزدیک با آنان آشنا است .

وی در ادامه به بازدید های خود از ادارات بخش  اشاره کرد و گفت : در بازدیدی که از ادارات و نهادهای مستقر در بخش داشته ایم از نزدیک با توانمندی ها و مشکلات آنان آشنا شده ایم .

وی در عین حال به سرکش های خود به روستاهای مزینان و صدخرو اشاره کردو گفت : بنا ست با حضور مسئولان اجرایی بخش در روستا ها حضور پیدا کرده و ضمن تشکر از حضور حماسی آنان در راهپیمایی 22 بهمن از نزدیک با مشکلات آنان آشنا شویم .

وی از دیگر برنامه های خود دیدار با مسئولان شهرستانی عنوان کردو گفت : باید شایستگی ها ی پیشرفت بخش داورزن بیش از پیش مورد توجه مسئولان شهرستان قرار گیرد .

نماینده ولی فقیه در سپاه سبزوار نیز اشتیاق پر شور مردم بخش داورزن برای حضور امام جمعه را یادآور شد و گفت : از بخش داورزن که به لحاظ فرهنگی و عقیدتی در سطح بالایی قرار دارد کمتر از این انتظار نمی رفت .

حجت الاسلام و المسامین زحمت کش عمق بخش به نیازهای عقیدتی مردم را مهم برشمرد و گفت :  استقرار امام جمعه در بخش داورزن باعث خواهد شد این امر مهم به خوبی اتفاق بیفتد .

وی تحقق آرزوی دیرینه مردم بخش داورزن برای حضور امام جمعه را محقق عنوان کرد و اظهار امیدواری کرد با  استقرار فرمانداری در داورزن مردم به این خواسته بحق خود نیز دست پیدا کنند.

منبع:اخبار داورزن

 

    

[ دوشنبه ٥ اردیبهشت ۱۳٩٠ ] [ ۳:٠٥ ‎ب.ظ ] [ داورزن ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

امیدواریم بتوانیم شهرستان داورزن را از موقعیت جغرافیایی،انسانی،فرهنگی،مذهبی و.... که برخوردار است رابااطلاع رسانی بشناسانیم.این وبلاگ متعلق به همه مردم شهرستان داورزن است.
موضوعات وب
صفحات دیگر
امکانات وب