داورزن شناسی
پایگاه اطلاع رسانی شهرستان داورزن
قالب وبلاگ
لینک دوستان

حجه الاسلام محمد تقی معلمی فر امام جمعه موقت داورزن با گرامیداشت روز ارتش ودوم اردیبهشت روز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرمان امام خمینی (ره) جهاد کردن در راه خدا را ازبرکات ونعمت های الهی دانست وسخن علی (ع)که فرموده اند:جهاد دری از درهای رحمت خداست که به سوی دوستداران خدا باز می شود.

خطیب موقت جمعه داورزن در سخنان خود به کسانی که خدمت مقدس سربازی را انجام نداده اندخطاب نمودند که بدانند از کاروان حق عقب افتاده اند.

ایشان روز پنجم اردیبهشت سالروز شکست حمله امریکا به طبس را گرامی داشتند وفرمودند که امریکا با همه تجهیزات جنگی که داشت در برابر لطف واحسان الهی که شامل ملت مسلمان ایران بود شکست خورد .

امام جمعه موقت داورزن نماز جمعه را فریضه ای بزرگ دانستند وسفارشات قران وائمه را به انجام این نعمت الهی بیان داشتند که دشمنان از آن هراسانند واذعان دارند که تا زمانیکه صفوف نماز جمعه در ایران منسجم است از آنها کاری ساخته نخواهد بود.

[ جمعه ٢ اردیبهشت ۱۳٩٠ ] [ ٦:۱٧ ‎ب.ظ ] [ داورزن ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

امیدواریم بتوانیم شهرستان داورزن را از موقعیت جغرافیایی،انسانی،فرهنگی،مذهبی و.... که برخوردار است رابااطلاع رسانی بشناسانیم.این وبلاگ متعلق به همه مردم شهرستان داورزن است.
موضوعات وب
صفحات دیگر
امکانات وب