داورزن شناسی
پایگاه اطلاع رسانی شهرستان داورزن
قالب وبلاگ
لینک دوستان

مسئول اداره برق داورزن گفت : طولانی ترین شبکه  برق در بخش در بخش داورزن واقع شده است .

 

مهندس عبداله استیری در گفتگو با خبر نگار ما با بیان  این مطلب به خبر نگار ماگفت : این شبکه 55 کیلومتر قبل از شهر داورزن و از روستای ریوند آغاز و تا 85 کیلومتر بعد از شهر داورزن و در روستای خانه گلی بخش میامی  ادامه دارد .

وی قرار گرفتن 13 روستای بخش میامی شهرستان شاهرود از استان سمنان در محدوده خدمات دهی این اداره را خاطر نشان شد و گفت : نزدیک به 3 هزار نفر از مشترکان این اداره مربوط به این 13 روستا می باشد .

وی تعداد کل مشترکان بخش را نزدیک به 12  هزار و 500 نفر اعلام کرد و گفت : همکنون این اداره نسبت به بعضی شهرستانها مشترک بیشتری دارد حال آنکه امکانات اختصاصی به آن به مراتب کمتر است .

مهندس استیری درادامه گستردگی شبکه توزیع برق در بخش را یادآور شد و گفت : باوجود این گستردگی و کمبود امکانات خدمات دهی برق در حد قابل قبولی ارائه می شود.

وی در عین حال به مکاتبات مدیریت شهرستان سبزوار  و استان برای تفکیک روستاهای بخش میامی شهرستان شاهرود را خاطر نشان شد و گفت : متاسفانه هنوز اقدامی در این خصوص صورت نگرفته است .

وی تاکید کرد : در صورت تفکیک این روستاها از بخش داورزن علاوه بر کاهش دامنه خدمات رسانی این اداره مردم این روستاها نیز خدمات بهتری از شهرستان شاهرود دریافت خواهند کرد.

منبع:اخبار داورزن

[ دوشنبه ٢٢ فروردین ۱۳٩٠ ] [ ٧:٠٧ ‎ب.ظ ] [ داورزن ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

امیدواریم بتوانیم شهرستان داورزن را از موقعیت جغرافیایی،انسانی،فرهنگی،مذهبی و.... که برخوردار است رابااطلاع رسانی بشناسانیم.این وبلاگ متعلق به همه مردم شهرستان داورزن است.
موضوعات وب
صفحات دیگر
امکانات وب