داورزن شناسی
پایگاه اطلاع رسانی شهرستان داورزن
قالب وبلاگ
لینک دوستان

ریاست حوزه قضائی بخش داورزن به عنوان سخنران پیش از خطبه ها :وجود پرونده های قضایی کم در داورزن توانسته است تاوقت بیشتری را در اختیار پرونده های قضایی زائرین علی بن موسی الرضا(ع) قرار دهیم.قاضی داورزن با اعلام اینکه بخش داورزن به عنوان اولین شهر ورودی استان خراسان رضوی وقرار گرفتن در محور جاده تهران مشهد اغلب پرونده های قضائی مربوط به زائرین امام رضا (ع) است و تلفن مستقیم مسئولین قضائی شهر داورزن در اختیار مسافران قرار می گیرد تا پاسخگوی مشکلات آنها باشند واین نیز وابسته به وجود کم پروندهای ورودی داخلی در این بخش است.

جعفر طیار صابری ضمن تشکر از مردم فهیم داورزن ابراز داشت که از بدو تاسیس حوزه قضائی در داورزن تاکنون حدود هشت سال می گذرد که روز به روز از تعدادپرونده های قضائیه ورودی این بخش به دادگاه کاسته می شود به به طوریکه از سال 1386 تا کنون آمار پرونده های ورودی بخش از 1400 پرونده در سال به زیر 1000 پرونده کاهش یافته است و اکثر پرونده ها دارای پیچیدگی نبوده وبه راحتی قابل حل می باشد.

ایشان با توجه به آیه 286 سوره شریفه بقره از مردم خواست که مبادلات ومعاملات خود را کتبا و با بودن شهود انجام دهند تا دچار مشکلات بعدی نشوند.

قاضی صابری ابراز نمود که بحمدا... در طول 8 سال قضاوت توانسته ایم بی طرفی را در امر قضاوت اجرا کنیم . وجدیت در پرونده ها آرامش را برای مردم به دنبال خواهد داشت.

 

[ جمعه ۳ تیر ۱۳٩٠ ] [ ٤:۳٠ ‎ب.ظ ] [ داورزن ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

امیدواریم بتوانیم شهرستان داورزن را از موقعیت جغرافیایی،انسانی،فرهنگی،مذهبی و.... که برخوردار است رابااطلاع رسانی بشناسانیم.این وبلاگ متعلق به همه مردم شهرستان داورزن است.
موضوعات وب
صفحات دیگر
امکانات وب