داورزن شناسی
پایگاه اطلاع رسانی شهرستان داورزن
قالب وبلاگ
لینک دوستان

در انتخاب سرپرست شهرداری هیچ مسئله ای وجود ندارد

 دریک سنت شکنی از سوی شهرداری داورزن این بار بجای انتصاب اسماعیل کرمی به عنوان سرپرست شهرداری براتعلی صولتی مسئول  عمرانی و اجرای طرحها و پروژه های شهرداری به جای وی معرفی شد.

بعد از استعفای هر یک از شهرداران شهر داورزن اسماعیل کرمی که کارشناس امور اداری شهرداری است به عنوان سرپرست انتخاب می شد که اینبار براتعلی صواتی به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب شد .

هرچند در استعفای شهردار داورزن حرف و حدیثهای فراوانی نهفته است ولی در مورد عدم انتصاب اسماعیل کرمی به عنوان سرپرست شهرداری مسائلی سیاسی و یا اختلافی وجود نداشته که باید این موضوع مورد توجه قرار گیرد .

ذکر این نکته مهم است که انتصاب شخص مهندس صولتی به عنوان سرپرست شهرداری به خاطر حضور بیشتر وی در شهرداری بوده است و چون  اسماعیل کرمی با حفظ سمت به عنوان  دبیر ستاد برگزاری نماز جمعه معرفی شده و وی بایستی علاوه بر انجام امور محوله در شهرداری به فعالیتهای سپرده شده   در ستاد نیز بپردازد .

درج این مطلب به خاطر شبهاتی بود که طی چند روز گذشته بر استعفای شهردار داورزن نیز دامن زده بود .

در مورد استعفای شهردار داورزن بیان این موضوع که اختلاف نظر فیمابین با امام جمعه وجود داشته که با استدلال ارائه شده این موضوع منتفی است .

به هرحال با توجه به آغاز سفرهای تابستانی و حضور بیشتر اهالی شهر داورزن مقیم در شهرهای دیگر و نیازبه انجام بعضی فعالیتهای خاص عمرانی و شهری  برای مسافران و زائرانی که از این مسیر تردد می کنند  معرفی شهردار جدید داورزن باید با حدت و شدت بیشتری از سوی شورای شهر داورزن پیگیری شود.

[ چهارشنبه ٢٥ خرداد ۱۳٩٠ ] [ ۱:٠٩ ‎ق.ظ ] [ داورزن ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

امیدواریم بتوانیم شهرستان داورزن را از موقعیت جغرافیایی،انسانی،فرهنگی،مذهبی و.... که برخوردار است رابااطلاع رسانی بشناسانیم.این وبلاگ متعلق به همه مردم شهرستان داورزن است.
موضوعات وب
صفحات دیگر
امکانات وب