داورزن شناسی
پایگاه اطلاع رسانی شهرستان داورزن
قالب وبلاگ
لینک دوستان

امام جمعه موقت داورزن:ملتی که تربیت شده مکتب اسلام باشد فریب نخواهد خورد

امام جمعه موقت داورزن در سخنان امروز خود ماه رجب را ماه پر فضیلت وعید بندگان صالح خدا دانست. و این ماه را ماه دعا وتوسل عنوان نمود وانسان در هر مقام ومنزلتی نیازمند توسل وتوکل به خداوندست.

خطیب جمعه داورزن به نقل از امام صادق (ع) طی سئوالی که از ایشان شده بود که حقیقت عبودیت وبندگی چیست؟ که فرمودند: بنده خدا مالکیت را از آن خدا بداند وامرو نهی خدا را امرو نهی قرار دهد. و آن حضرت پیروانش را به نه مورد تربیت و بردباری وعلم توصیه نموده اند.

حجه الاسلام والمسلمین ذاکری طی سخنانی ولادت با سعادت امیرالمومنین علی (ع) را گرامی داشت وشرکت در مراسم اعتکاف را برای صفا دادن به دلهای عابدین وصالحین از برکات این ماه مبارک اعلام نمود.

وی از اهداف دشمنان دین واسلام را تضعیف ایمانها و تفرقه وعدن انسجام ووحت ملت بیان نمود تا اینکه دشمن با اغفال و این موارد از استعدادهای مسلمانان جلوگیری به عمل آورد اما دشمن بداند ملتی که تربیت شده مکتب اسلام باشد فریب نخواهد خورد.

[ جمعه ٢٠ خرداد ۱۳٩٠ ] [ ۱۱:٥٢ ‎ب.ظ ] [ داورزن ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

امیدواریم بتوانیم شهرستان داورزن را از موقعیت جغرافیایی،انسانی،فرهنگی،مذهبی و.... که برخوردار است رابااطلاع رسانی بشناسانیم.این وبلاگ متعلق به همه مردم شهرستان داورزن است.
موضوعات وب
صفحات دیگر
امکانات وب