داورزن شناسی
پایگاه اطلاع رسانی شهرستان داورزن
قالب وبلاگ
لینک دوستان

امام جمعه بخش داورزن گفت : متاسفانه امروز عده ای در صدد کمرنگ کردن فکر امام خمینی (ره) در این کشور هستند .

حجت الاسلام والمسلمین محمود مداحی در اولین جلسه ستاد بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی با بیان این مطلب افزود : اگر بگوییم این کار توسط آمریکا و استعمار در حال انجام است جای تعجب نیست چون آنان از روزهای اول انقلاب به نبرد با تفکر امام برخاسته اند.

وی تصریح کرد : متاسفانه امروز کسانی که خود را از یاران و همراهان امام می دانستند درصدد شبهه افکنی در تصمیمات و اقدامات امام خمینی هستند .

امام جمعه بخش داورزن امید دادن بعضی افراد به امام در زمانهای بحرانی را از جمله اقدامات در جهت کم رنگ کردن  تفکرات امام دانست و گفت : امام خمینی برای همه به عنوان پشتیبان و تکیه گاه امید بخشی بوده است .

وی ابهت امام را مانعی برای بروز بعضی فتنه ها که خود را از دوستدار امام و راه ایشان می دانستند عنوان کرد و گفت : در سالهای اخیر این افراد  فرصت جولان پیدا کردند که البته با حضور قدرتمند رهبری انقلاب و مردم از بین رفتند .

وی یکی از ویژگی های مهم امام توجه به جوانان عنوان کرد و گفت : باید راه امام و فرهنگ امام به جوانان شناسانده شود.

وی با اشاره به روی کار آمدن  نسل چهارم انقلاب گفت : نسل چهارم انقلاب نه تنها امام را ندیده و خیانتهای شاه را احساس نکرده است بلکه 8 سال دفاع مقدس را هم درک نکرده است .

وی وظیفه آحاد مسئولین در ترویج تفکرات امام را خاطر نشان شد و گفت : تمام کسانی که امام را درک کرده اند باید به عنوان یک مبلغ ایده های امام عمل کنند.

بخشدار داورزن نیز در این جلسه بر زنده نگه داشتن یاد و راه امام تاکید کرد و گفت : تمام کسانی که به منسبها تکیه کرده اند مدیون امام و شهدا هستند.

عباس شم آبادی اطلاع رسانی و افزایش آگاهی جوانان نسبت به راه و ارزشها امام را از وظایف مسئولان عنوان کردو وگفت : باید در این راه از هیچ گونه اقدامی دریغ نکرد.

وی بیداری اسلامی در سطح ممالک اسلامی را ناشی از تفکر امام دانست و افزود :  این آزادگی و هویت اسلامی  مسلمانان منجر به پیروزی آنان خواهد شد

وی در ادامه قرار گرفتن بخش داورزن در کنار محور بین المللی مشهد – تهران را خاطر نشان شد و گفت : باید با تشکیل کمیته استقبال نسبت به همراهی و پذیرایی از زائران امام خمینی را فراهم آوریم .

وی تصریح کرد : در همین راستا طی سال قبل هدایایی شامل عکس امام و رهبری به همراه یک لوح فشرده  به زائران تقدیم می شد .

وی  تشکیل ستادهای بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی در تمام روستاهای این بخش را یاداورشد و گفت :با همکاری حوزه های مقاومت بسیج بخش و ادارات و نهادها ی سطح بخش کاروانهای زیارتی نیز برای حضور در مرقد مطهر امام راهی تهران خواهد شد.

[ یکشنبه ٢٥ اردیبهشت ۱۳٩٠ ] [ ۱٢:٤۳ ‎ب.ظ ] [ داورزن ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

امیدواریم بتوانیم شهرستان داورزن را از موقعیت جغرافیایی،انسانی،فرهنگی،مذهبی و.... که برخوردار است رابااطلاع رسانی بشناسانیم.این وبلاگ متعلق به همه مردم شهرستان داورزن است.
موضوعات وب
صفحات دیگر
امکانات وب